Trénink II. + III.

18. prosince 2011 v 11:45 | Popcorn |  Trénink
TRÉNINK II.
Shinobi je mladý, ale zkušený koník. Klidný a snadno zvladatelný, Občas se ale v cílové rovince motá. Pokud ho však lehce kopneš, srovná se. Je zvyklý šetřit si síly na cílovou rovinku, proto se zezačátku snaží držet spíše více v zadu (6. - 7. pozice). Sprinterské optima si myslím, že pro něj ale nekončí. Později a tvrdým tréninkem vytrvalosti se může vyhoupnout na mílaře (1400 - 1800m).


TRÉNINK III.
Hard Spun, kůň, který je na dráze jako doma. Jediné, co mu dělá problém je vstup do startovacíxh boxů, alei to se dá vypilovat. Prostě ho tam párkrát zaveď a zase vyveď. Bez sedla a jezdce, se sedlem i jezdcem. Musí se jen přesvědčit, že ho tam nikdo nezavře a nenechá. Že to je jeho start.
Šetří si sílu, aby to nakoci mohl rozbalit, nikdy však nejde úplně zezadu, drží se někde v prostřed pole (4. - 5. pozice).
Co se týče optimu, sedí mu dokonale a vzhledem k jeho vyššímu věku, už bych ho moc netrápila a nenavyšovala ho. Později, až skončí s dostihovou kariérou doporučuji zkusit s ním parkur a držet ho stále v kondici. Může z něj být skvělý tatík.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tita tita | Web | 18. prosince 2011 v 12:12 | Reagovat

děkuji moc za trénink :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama